Maattabel Rains Curve Jacket

 XXS/XSXS/SS/MM/LL/XL
Bovenwijdte9197103109115
Taillewijdte879399105111
Onderkant95101107113119
Schouder tot schouder3940,54243,545
Mouwlengte62,563,56464,565
Lengte9495,59798,5100

Afmetingen in cm

verzenden €4,95
boven €150 gratis

winkelmandje

0
© 2016 - 2021 Streetlife Amsterdam ♡ | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel