Maattabel Rains Belt Jacket

 XXS/XSXS/SS/MM/LL/XL
Bovenwijdte9197103109115
Taillewijdte879399105111
Onderkant116122128134140
Schouder3940.54243.545
Mouwlengte62.563.56464.565
Lengte9293.59596.598

Afmetingen in cm

Sorteer op
  • RAINS - belt jacket - beige
    RAINS - belt jacket - beige

    De Belt Jacket is een moderne vertaling van een vrouwelijk silhouette. Belt Jacket heeft grote zakken met drukknopen. De knopen aan de voorkant zijn ton sur ton voor een mooie cleane look.
    50% PU en 50% PolyesterMaattabel Rains…

    € 95,00

verzenden €4,95
boven €150 gratis

winkelmandje

0
© 2016 - 2021 Streetlife Amsterdam ♡ | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel