Maattabel Rains Belt Jacket

 XXS/XSXS/SS/MM/LL/XL
Bovenwijdte9197103109115
Taillewijdte879399105111
Onderkant116122128134140
Schouder3940.54243.545
Mouwlengte62.563.56464.565
Lengte9293.59596.598

Afmetingen in cm

Verzenden €4,95.

In Amsterdam bezorgen we gratis.
Voor 16:00 besteld, wordt het dezelfde avond nog thuis bezorgd.

 

© 2016 - 2022 Streetlife Amsterdam ♡ | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel